2018-08-27 11:18:13

Igloopol Dębica zdobył trzy punkty w starciu z Karpatami Krosno

Igloopol Dębica pokonał Karpaty Krosno. (fot. Karpaty Krosno/Karol Słomka)
Igloopol Dębica zdobył pierwsze punkty w tym sezonie 4 ligi podkarpackiej. Dębiczanie pokonali 2-0 Karpaty Krosno.

Igloopol Dębica już w pierwszym kwadransie prowadził z Karpatami Krosno. Bramkę w 14. minucie zdobył Dawid Rokita. Gracz popularnych "Morsów" pokonał Mateusza Krawczyka plasowanym strzałem koło słupka.

Spotkanie to obfitowała w sporą ilość sytuacji podbramkowych. Między innymi Marek Zięba doskonale dośrodkował do Marka Fundakowskiego, ale napastnik gości nie trafił w obramowanie bramki Igloopolu. Wynik do przerwy nie uległ zmianie.

Osiem minut po zmianie stron Kamil Rokita podwyższył prowadzenie Igloopolu Dębica. Gospodarze do końca meczu kontrolowali przebieg spotkania. Tym samym podopieczni Bartosza Zołotara wywalczyli pierwsze punkty w tym sezonie. Natomiast Karpaty przegrały drugie spotkanie na wyjeździe.
 1-0 Dawid Rokita (14)
2-0 Kamil Rokita (53)