2018-08-23 09:25:32

Orzeł Przeworsk odpadł z Okręgowego Pucharu Polski. Przegrali z Płomieniem Morawsko

Orzeł Przeworsk niespodziewanie już w 1. rundzie pożegnał się z Pucharem Polski. (fot. Orzeł Przeworsk)
Orzeł Przeworsk odpadł w 1. rundzie Okręgowego Pucharu Polski. Podopieczni Adama Wałczyka prowadzili do przerwy dwoma bramkami z Płomieniem Morawsko, a przegrali 2-4.

Orzeł Przeworsk już po dziesięciu minutach gry prowadził z Płomieniem Morawsko. Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobył Maciej Listowski. W ostatnich minutach pierwszej połowy trafienie dorzucił Karol Wilk. Do przerwy Orzeł prowadził 2-0.

Po zmianie stron całkowicie zmienił się obraz gry. Płomień Morawsko rzucił się do odrabiania strat. W pierwszym kwadransie drugiej połowy Jarosław Malinowski zdobył dwie bramki i w meczu był remis. W 78. minucie Kamil Adamarek strzelił kolejną bramkę dla gospodarzy. Orzeł ruszył do ataku, ale ponownie Adamarek wpisał się na listę strzelców i sensacja stała się faktem.

Orzeł Przeworsk odpadł w pierwszej rundzie Okręgowego Pucharu Polski z Płomieniem Morawsko. Już w najbliższy weekend podopieczni Adama Wałczyka zagrają z Koroną Rzeszów o pierwsze zwycięstwo w 4 lidze podkarpackiej.

Płomień Morawsko - Orzeł Przeworsk 4-2 (0-2)

0-1 Maciej Listowski (11)
0-2 Karol Wilk (45)
1-2 Jarosław Malinowski (57)
2-2 Jarosław Malinowski (61)
3-2 Kamil Adamarek (78)
4-2 Kamil Adamarek (87)