2018-08-22 19:10:27

Stal Stalowa Wola przegrała z Pogonią Siedlce

Stal Stalowa Wola (w białych strojach) uległa Pogoni Siedlce u siebie (fot. Radosław Kuśmierz / archiwum)
Piłkarze Stali Stalowa Wola przegrali z Pogonią Siedlce 2-0 w rozegranym w Boguchwale meczu 2 ligi.

Pojedynek "Stalówki" z Pogonią Siedlce od pierwszych minut był bardzo wyrównany. Goście byli przed tym spotkanie jednym z trzech drugoligowców, którzy nie zdołali jeszcze zwyciężyć. Niestety w środowe popołudnie w Boguchwale ten stan rzeczy uległ zmianie.

Na pierwszego gola kibice czekać musieli aż do 78. minuty. Własnie wtedy na listę strzelców wpisał się były zawodnik Stali Rzeszów Tomasz Margol.

Wynik spotkania na 2-0 ustalił na pięć minut przed końcem meczu Adrian Paluchowski.

Dla Stali Stalowa Wola była to już druga porażka z rzędu. W ubiegłej kolejne "Stalówka" uległa Błękitnym Stargard na wyjeździe 0-1.

0-1 Tomasz Margol (78)
0-2 Adrian Paluchowski (85)

Stal Stalowa Wola: Dorian Frątczak - Adam Waszkiewicz, Kacper Czajkowski, Grzegorz Janiszewski, Bartosz Sobotka - Tomasz Żyliński (73. Fryderyk Stasiak), Robert Dadok (61. Piotr Mroziński), Przemysław Stelmach, Michał Trąbka, Andrzej Trubeha (46. Adrian Dziubiński) - Michał Kitliński (65. Sebastian Łętocha).

Pogoń Siedlce: Rafał Misztal - Sebastian Krawczyk, Maciej Wichtowski, Tomasz Margol, Dariusz Brągiel - Sebastian Pociecha (75. Bartosz Wiktoruk), Damian Mosiejko, Andrzej Rybski (87. Adam Pazio), Paweł Garyga (73. Michał Wrzesiński) - Kamil Walków (90. Paweł Łydkowski), Adrian Paluchowski.

Sędziował: Dawid Bukowczan (Żywiec).
Żółte kartki: Kitliński, Czajkowski - Paluchowski, Wrzesiński.