2018-08-21 14:54:31

Klasa O Rzeszów. Głogovia Głogów Młp. z kompletem punktów. Za nimi Strumyk Malawa i LKS Trzebownisko

Głogovia Głogów Małopolski po trzech kolejkach ma komplet punktów. (fot. Głogovia Głogów Młp.)
Głogovia Głogów Małopolski po trzech kolejkach ma w swoim dorobku komplet punktów. Za nimi Strumyk Malawa oraz LKS Trzebownisko również są bez porażki w tym sezonie.

Głogovia Głogów Małopolski pokonała na wyjeździe Włókniarz Rakszawa. Jednak to gospodarze jako pierwsi objęli prowadzenie w tym meczu. Gola w 20. minucie strzelił Artur Kadłubkiewicz. Jednak jeszcze przed przerwą Piotr Szkolnik doprowadził do wyrównania.

Od 69. minuty Włókniarz musiał radzić sobie w dziesiątkę, ponieważ drugą żółta, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Jakub Leja. Pięć minut później Szkolnik trafił do siatki gospodarzy po raz drugi i Głogovia Głogów Małopolski cieszyła się z kolejnych trzech punktów.

Strumyk Malawa wygrał w delegacji z Błękitem Żołynia 1-0. Jedyną bramkę w tym meczu zdobył Paweł Ślęzak po dwudziestu pięciu minutach gry.

Z kolei LKS Trzebownisko ograł Orzeł Wolka Niedźwiedzka aż 4-1. Dwie bramki dla gospodarzy strzelił Kamil Pukała, a po jednym trafieniu dołożyli Kamil Wilk oraz Piotr Kloc. Bramkę dla ekipy z Wólki Niedźwiedzkiej zdobył Mateusz Rzeszutek.

W innym ciekawym spotkaniu trzeciej kolejki klasy O Rzeszów Sawa Sonina rozgromiła Strug Tyczyn 4-1. Goście prowadzili w tym meczu po bramce Kamila Droba, ale jeszcze przed przerwą był remis po samobójczej bramce Łukasza Janika. Po zmianie stron Sawa ruszyła do ataków, a ich ukoronowaniem były dwa trafienia Bartosza Madei oraz gol Zbigniewa Sobka.