2018-08-21 11:59:41

Klasa O Krosno. OKS Markiewicza na szczycie tabeli. Partyzant Targowiska i Czarni Jasło też wygrały

OKS Markiewicza z kompletem punktów prowadzi w tabeli klasy O Krosno. (fot. archiwum)
OKS Markiewicza pokonał Ostoję Kołaczyce 3-1 i umocnił się na pierwszym miejscu w tabeli klasy O Krosno. Swoje spotkania wygrali również Czarni Jasło i Partyzant Targowiska.

OKS Markiewicza wygrał z Ostoją Kołaczyce 3-1, choć krośnianie przegrywali od 9. minuty 0-1. Bramkę dla gości zdobył Jakub Podgórski. Jednak jeszcze przed przerwą gospodarze wyrównali za sprawą bramki Grzegorza Kolbusza. Ten sam zawodnik dziesięć minut po zmianie stron dał prowadzenie gospodarzom. Wynik spotkania ustalił Sebastian Meier w doliczonym czasie meczu.

Drugi w tabeli Partyzant Targowiska nie dał szans Zamczysku Odrzykoń. Ekipa z Targowisk wygrała 4-1. Bramki dla Partyzanta zdobyli Marcin Borowczyk, Konrad Kubal, Dominik Kielar, Bartosz Subik. Jedynego gola dla gospodarzy zdobył Norbert Koszela. Warto dodać, że Zamczysko konczyło mecz w dziewiątkę, bowiem czerwonymi kartkami zostali ukarani Cezary Lenik oraz Mateusz Głód. Obie zostały pokazane w doliczonym czasie meczu.

Natomiast Czarni Jasło wygrali u siebie z Wisłokiem Sieniawa 2-0. Goście od 13. minuty grali w "10", czerwoną kartkę obejrzał Paweł Wacławski. Gospodarze mieli, więc ułatwione zadanie. Jednak na pierwszą bramkę publika zgromadzona w Jaśle musiała czekać aż do 70. minuty. Wtedy gola zdobył Paweł Setlak, a chwilę później Dominik Wilk zamknął ten mecz drugą bramką.

W innym ciekawym meczu Iskra Przysietnica przegrała u siebie z Kotwicą Korczyna 1-2. Goście objęli prowadzenie po golu Remigiusa Pisuli, gospodarze odpowiedzieli bramką Arkadiusza Ankowskiego. Jednak chwilę później zwycięską bramkę dla Kotowcy zdobył Konrad Słowik, który wrócił do ekipy z Korczyna po pół rocznym pobycie w LKS-ie Pisarowce.