2010-02-03 15:02:17

sparing: Górnik Łęczna - Stal Rzeszów 3-0

II-ligowa Stal Rzeszów przegrała w meczu sparingowym z Górnikiem Łęczna 0-3. Rzeszowianie tracili gole w końcówce.

Spotkanie rozegrano w Łęcznej na boisku ze sztuczną murawą. Wszystkie bramki padły w ostatnich 10 minutach gry.

GÓRNIK ŁĘCZNA - STAL RZESZÓW 3-0 (0-0)
BRAMKI: Nildo (82), Nakoulma (84), Renan (87).

Górnik: Giertl - G. Bronowicki (30 Krystain Wójcik, 60 Tomczyk), Bartkowiak, Stefaniuk, Radwański, Stachyra, Nikitović, Sołdecki, Niedziela, Szymanek, Surdykowski oraz w II połowie Prusak, Benevente, Karwan, Kazimierczak, Oziemczuk, Bartoszewicz, Niżnik, Renan, Nakoulma, Nildo.
Stal: Wietecha - Tomasik, Mba, Rzucidło, Chałas, Kiema, Iwanicki, Krauze, Majda, Fabianowski, Kar. Wójcik oraz w II połowie Nalepa, Sikorski, Ciećko, Gryboś, Wolański, Cieślik, Jędryas.

źródło: gornik-leczna.com