2018-08-16 13:27:40

KS Wiązownica rozstrzelała Błękitnych Ropczyce. Gospodarze skończyli mecz w 9

Błękitni Ropczyce byli bezradni w starciu z KS Wiązownica. Przegrali aż 0-3. (fot. archiwum)
KS Wiązownica nie miała problemów z pokonaniem Błękitnych Ropczyce. Gospodarze kończyli mecz w dziewiątkę.

Dawid Pigan już w drugiej minucie meczu wykorzystał gapiostwo defensorów Błękitnych Ropczyce i dał prowadzenie KS Wiązownica. Później obie ekipy miały swoje sytuację, ale wynik pierwszej połowy nie uległ już zmianie.

W drugiej części gry swoje okazje miał napastnik Błękitnych, Krzysztof Orzech, ale nie potrafił zmieścić piłki w siatce gości. Jedenaście minut przed końcem regulaminowego czasu gry Robert Sulisz został ukarany drugą żółtą kartką i gospodarze musieli radzić sobie w dziesiątkę.

Na domiar złego dla Błękitnych w tej samej minucie Michał Daniel podwyższył prowadzenie gości. W 87. minucie spotkania było już 3-0 dla KS-u Wiązownica. Bramkę dla ekipy Walerego Sokolenko zdobył Kacper Rop.

W doliczonym czasie gry wprowadzony chwilę wcześniej Tomasz Kot obejrzał czerwoną kartkę i Błękitni Ropczyce skończyli mecz w dziewiątkę.

0-1 Dawid Pigan (2)
0-2 Michał Daniel (79)
0-3 Kacper Rop (87)