2018-08-16 13:05:11

Trzy czerwone kartki w Gorzycach. Sokół Kolbuszowa Dolna pokonał Stal Gorzyce

Sokół Kolbuszowa Dolna odnotował pierwsze w historii klubu zwyciestwo w 4 lidze podkarpackiej. Pokonali Stal Gorzyce. (fot. Stal Gorzyce)
Sokół Kolbuszowa Dolna pokonał Stal Gorzyce w starciu beniaminków 4 ligi podkarpackiej. Goście już do przerwy prowadzili 3-0.

Sokół Kolbuszowa Dolna zdominował pierwszą połowę meczu ze Stalą Gorzyce. Gości zdobyli trzy bramki, nie tracąc żadnej. Gole dla ekipy Rafała Leśniowskiego zdobyli Kornel Kołacz, Kamil Adranowicz oraz w doliczonym czasie pierwszej połowy swoje trafienie dorzucił Albert Orzech.

Po zmianie stron Stal Gorzyce rzuciała się do odrabiania strat. Jednak pięć minut po rozpoczeciu drugiej połowy gospodarze musieli sobie radzić w "10'. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwona kartkę ujrzał Przemysław Winiarski

Mimo to nie zraziło to ekipy Tomasza Rychela. Najpierw w 57. minucie Patryk Wilk zdobył honorową bramkę dla gospodarzy. Dwadzieścia minut przed końcem meczu rzut karny wykorzystsał Patryk Tur i zrobiło się ciekawie.

Chwilę później Wilk strzelił bramkę wyrównującą, jednak sędzia dopatrzył się spalonego. Napastnik Stali wdał się w dyskusję z arbitrem tego spotkania, ten pokazał Wilkowi drugą żółtą kartkę i gospodarze musieli kontynuować grę w dziewięciu.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2-4. Bramkę na siedem minut przed końcem meczu strzelił Piotr Krawczyk. W doliczonym czasie gry Sławomir Świst dostał drugą żółtą kartkę i również Sokół Kolbuszowa Dolna nie skończyła meczu w pełnym składzie.

0-1 Kornel Kołacz (26)
0-2 Kamil Adranowicz (28)
0-3 Albert Orzech (45)
1-3 Patryk Wilk (57)
2-3 Patryk Tur (70-rzut karny)
2-4 Piotr Krawczyk (83)