2018-08-16 11:59:36

Rzemieślnik Pilzno odprawił z kwitkiem Orzeł Przeworsk

Rzemieślnik Pilzno nie pozostawił złudzeń ekipie Orła Przeworsk. Gospodarze wygrali 3-0. (fot. Orzeł Przeworsk)
Rzemieślnik Pilzno pokonał Orzeł Przeworsk w drugiej kolejce 4 ligi podkarpackiej. Gospodarze szybko wyszli na prowadzenie, które kontrolowali do końca meczu.

Adrian Ślęzak już w 6. minucie meczu dał prowadzenie Rzemieślnikowi Pilzno w starciu z Orłem Przeworsk. Chwilę póżniej drugą bramkę dorzucił Damian Wolański i gospodarze mogli spokojnie kontrolować wydarzenia boiskowe.

Ekipa prowadzona przez Tomasza Kijowskiego nie ustawała w atakach, ale więcej bramek w tej części gry już nie padło.

Po zmianie stron to Orzeł wydawał się aktywniejszą stroną, ale drużyna z Przeworska nie potrafiła umieścić piłki w siatce gospodarzy. Jednak gola zdobyli piłkarze Rzemieślnika Pilzno, a konkretnie Wolański strzelił swoją drugą bramkę w tym meczu i ustalił wynik spotkania na 3-0.

1-0 Adrian Ślęzak (6)
2-0 Damian Wolański (15)
3-0 Damian Wolański (65)