2018-08-15 23:08:30

Wisłoka Dębica lepsza od Sokoła Nisko

Wisłoka Dębica tym razem sięgnęła po trzy punkty. Podopieczni Dariusza Kantora pokonali Sokół Nisko. (fot. Wisłoka Dębica/archiwum)
Wisłoka Dębica wygrała z Sokołem Nisko. Podopieczni Dariusza Kantora zrehabilitowali się po niespodziewanym remisie z JKS-em Jarosław.

Sokół Nisko długo stawiał dzielnie opór faworyzowanej Wisłoce Dębica. Goście pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobyli dopiero w 44. minucie spotkania. Gola dającego prowadzenie ekipie Dariusza Kantora zdobył Szymon Gwiazda.

Dwadzieścia minut po przerwie rzutu karnego nie wykorzystał Adrian Nowak, ale przytomnie zachował się po strzale, dobił piłkę do siatki i było 0-2. Wynik spotkania ustalił Dawid Sojda pięć minut przed końcowym gwizdkiem sędziego.
0-1 Szymon Gwiazda (44)
0-2 Adrian Nowak (67)
0-3 Dawid Sojda (85)

Sokół Nisko:
Piętowski  – Szewc, Maciorowski, Stępień, Wojtak, Niedziałek (76. Kata), Mroczek (30.Tyczyński), Przepłata (71. Drelich), Juda (80. Piotrowski), Serafin , Tur

Wisłoka Dębica:
Dybski – Cabała, Król, Hus (89. Mazur), Rębisz, Fedan, Łanucha, Sojda, Bożek (89. Kwitek) – Nowak (81. Konik), Gwiazda (76. Guzik)

Naczelnik AŚ w Nisku 2018-08-16 07:10:22

Trudny sokól ma terminarz będą lani do zera aż .miło ,zatrudnie szukają kantyniarza w arzeszcie tak więc piłkarze sokoła składa. składać CV bo z waszą grą to tylko tam sie nadajecie

ASYSTENT RODZINY 2018-08-16 07:51:56

MOŻE SOKÓŁ CO NAJWYŻEJ ZAGRAĆ O PUCHAR KANTYNIARY ZK NISKO-Z TAKIMI TUZAMI JAK BIZON MEDYKA,CZARNI JASŁO,SZAROTKA UHERCE.

Szydło 2018-08-16 07:59:18

Puchar wiosek więziennych i ulungów

Obserwator 2018-08-16 13:07:29

Sokole! Jak tak mozna grac ? Ten Trener jest slepy czy co? ARTUR OPAMIETAJ SIE I ZACZNIJCIE LAPAC PKT! Nie bylo chlopa na boisku co by cos szarpnal, zaczynajac od prawej obrony, chlopak wystraszny co chwile strata, Stepien porazka w rozegraniu, przy karnym spozniony 3 dni , Szewc o ile w rozegraniu ok to przegrywal kazda stykowa pilke, Maciorowski nie umial sie ustawic i Szewc musial biegac ciagle 1 na 1 , niedzialek porazka nie poznaje tego chlopaka, przeplata najslabszy na placu, juda to cien zawodnika, Owen probowal cos szarpnac ale czesto konczylo sie strata, Tyczynski jedynie na swoim poziomie, Tur tragedia. Panowie zebysmy sie nie obudzili z reka w nocniku i nie spadli na 100 lecie klubu bo tak grac nie mozna. Na plus bramkarz.

Kataryniarz 2018-08-17 13:26:52

Co ty Obserwator pieprzysz maciorowski zabezpieczył całą lewa stronę Niedziałek zapie.dalal czarny koń a szewc?! 3 minuta a gość z dziura jedzie z nim jak z fura gnoju prawy obrońca biegał jak szalony za szybkim rembiszem bądź trochę obiektywny

Obserwatorzy z Dębicy 2018-08-17 14:57:51

Maciorowski i Niedziałek najlepsi w Sokole. Mały karakan biegał, przeszkadzał, wyłuskiwał piłki, a koledzy nie bali mu się grać do rozegrania. Jak zszedł koło 70. minuty do Wisłoka wjeżdżała już w Nisko jak w masło. Maciorowski jedyny w obronie Sokoła z pojęciem.