2018-08-15 22:55:08

JKS Jarosław pokonał Karpaty Krosno w starciu spadkowiczów

JKS Jarosław okazał się lepszy od Karpat Krosno w starciu spadkowiczów. (fot. Karpaty Krosno/Karol Słomka)
JKS JarosÅ‚aw pokonaÅ‚ Karpaty Krosno 1-0 w meczu drugiej kolejki 4 ligi podkarpackiej. BramkÄ™ na wagÄ™ trzech punktów zdobyÅ‚ Kamil BaÅ‚a.

Pierwsza połowa starcia JKS-u Jarosław z Karpatami Krosno zakończyła się bezbramkowym remisem. Obie ekipy stworzyły sobie okazje na gole, ale nikt nie potrafił umieścić piłki w siatce.

Dwadzieścia minut po zmianie stron zwycięską bramkę zdobył Kamil Bała dla ekipy prowadzonej przez Pawła Załogę. Tym samym Karpaty straciły fotel lidera czwartej ligi podkarapckiej.

1-0 Kamil Bała (65)