2018-08-12 20:22:30

Siarka Tarnobrzeg ograła Olimpię Elbląg na wyjeździe!

Siarka Tarnobrzeg pokonała Olimpię Elbląg w 4. kolejce drugiej ligi. (fot. info.elblag.pl)
Siarka Tarnobrzeg wygrała kolejne spotkanie w 2 lidze. Tym razem podopieczni Włodzimierza Gąsiora ograli na wyjeździe Olimpię Elbląg 2-0.

Siarka Tarnobrzeg objęła prowadzenie w wyjazdowym meczu z Olimpią Elbląg już w 23. minucie spotkania. Po centrze przed bramkę gospodarzy do piłki dopadł Łukasz Nadolski i było 1-0 dla "Siarkowców". Takim wynikiem zakończyła się pierwsza część spotkania.

Osiem minut po przerwie Adrian Gębalski mocno uderzył głową i zdobył drugą bramkę dla podopiecznych Włodzimierza Gąsiora.

Goście mieli mecz pod kontrolą, ekipa Olimpii zagroziła bramce Krystiana Krupy tylko raz. W 81. minucie meczu Kacper Korkliniewski uderzył na bramkę Siarki, ale doskonałą interwencją popisał się golkiper gości.

0-1 Łukasz Nadolski (23)
0-2 Adrian Gębalski (53)