2011-08-13 19:08:53

II liga: Stal Rzeszów - Wisła Puławy 1-1

Stal Rzeszów zremisowała z beniaminkiem II ligi grupy wshcodniej Wisłą Puławy 1-1.

Pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze po bramce Wojciecha Krauzego w 13 minucie spotkania. Autorem wyrównującej bramki był Łukasz Giza, który w 74 minucie wykorzystał rzut karny.

STAL RZESZÓW - WISŁA PUŁAWY 1-1 (1-0)
Bramki:
Krauze (13) - Giza (74-k)

Stal Rzeszów: Wietecha - Zaborowski, Czarny, Duda, Hus (84. Szala) - Margol (80. J. Górecki), Słomian, Florian (52. M. Górecki), Krauze - Maca (51. Krzysztoń), Prokić.

Wisła Puławy: Beszczyński - Gawrysiuk, Skórnicki, Bednaruk, Budzyński (69. Wójtowicz) - Olszak (57. Kozieł), Mokiejewski, Wiącek, Giziński (90. Kursa) - Orzędowski (57. Giza), Nowak.

Sędziował: Paweł Płoskonka z Tarnowa. Żółte kartki: Słomian, Prokić, Krzysztoń - Orzędowski, Budzyński, Olszak, Wiącek. Widzów: 800

źródło: własne / pilka.stal.rzeszow.pl