2010-02-02 22:02:52

Marek Fundakowski przejdzie do Motoru Lublin

Występujący ostatnio w II-ligowym Hetmanie Zamość Marek Fundakowski ustalił warunki kontraktu z działaczami I-ligowego Motoru Lublin i lada dzień ma przenieść się do nowego klubu.
 
Fundakowski jest zawodnikiem Korony Kielce, jednak przez ostatni rok na zasadzie wypożyczenia reprezentował barwy zamojskiego Hetmana. Teraz wszystko wskazuje na to, że napastnik w czwartek podpiszę kontrakt z lubelskim klubem.

- Można powiedzieć, że na 99,9 procent będę grał w barwach Motoru. Warunki mojej umowy są praktycznie ustalone i wystarczy, że złożę swój podpis - mówi Fundakowski.
 
Fundakowski ma 21 lat i jest wychowankiem Karpat Krosno. W przeszłości reprezentował również barwy Stali Mielec oraz szwajcarskiego Young Fellows Juventus z którym w sezonie 2006/2007 spadł z II ligi. W obecnych rozgrywkach Fundakowski z 9 bramkami jest najskuteczniejszym strzelcem Hetmana.
 
źródło: Dziennik Wschodni / własne

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem