http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2010-02-02 15:02:35

Wietecha odchodzi ze Stali Stalowa Wola. Chce grać w Stali Rzeszów

Tomasz Wietecha rozwiązał kontrakt z I-ligową Stalą Stalowa Wola. Jeszcze w tym tygodniu doświadczony bramkarz chce podpisać umowę ze Stalą Rzeszów.
 
Był bramkarz "Stalówki" zrezygnował z zaległych premii, natomiast w przyszłości mają mu zostać wypłacone zaległości z tytułu pensji.
 
W styczniu 32-letni golkiper rozpoczął treningi z drugoligową Stalą Rzeszów, zagrał w sparingu tej drużyny ze Spartakusem Szarowola, w środę ma wystąpić w meczu kontrolnym z Górnikiem Łęczna. W najbliższych dniach powinien podpisać umowę z rzeszowskim klubem, nic nie stoi już ku temu na przeszkodzie, gdy jest obecnie wolnym zawodnikiem.

- Zobaczymy jeszcze, na jaki czas podpiszę umowę ze Stalą Rzeszów, czy do końca obecnego sezonu czy na dłużej - mówi dla Echa Dnia Tomasz Wietecha. - W Stali Stalowa Wola widać nie byłem potrzebny. Będę jednak trzymał kciuki za "Stalówkę", za kolegów z zespołu, żeby utrzymali się w pierwszej lidze, życzę tego drużynie i prawdziwym kibicom w Stalowej Woli.

W Stali Rzeszów grać będzie też wiosną inny wychowanek Stali Stalowa Wola, Wojciech Fabianowski, który odszedł w przerwie zimowej z Sandecji Nowy Sącz. Z rzeszowską drużyną trenuje również Janusz Iwanicki, który też występował w przeszłości w stalowowolskim zespole, a ostatnio w Wiśle Płock.
 
źródło: Echo Dnia

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem