2018-07-25 20:35:51

sparing: Piast Tuczempy - Polonia Przemyśl 1-3

Piast Tuczempy przegrał 1-3 z Polonią Przemyśl w kolejnym meczu sparingowym. Sztab szkoleniowy Piasta wciąż testuje zawodników pod kątem gry w czwartej lidze. Trener Łukasz Laska rozgląda się za środkowym pomocnikiem.

Piast Tuczempy przegrał 1-3 w meczu sparingowym z Polonią Przemyśl. Do przerwy było 1-0 dla ekipy prowadzonej przez Grzegorza Opalińskiego. Po zmianie stron gospodarze zdołali zdobyć jedną bramkę, ale popularna "barcelonka" dołożyła dwa trafienia.

- Wciąż testujemy zawodników do gry w czwartej lidze. Dziś było pięciu takich graczy. Zarówno młodzieżowcy jak i starsi gracze nas interesują. Zależy nam, aby sprowadzić do Piasta środkowego pomocnika - powiedział nam szkoleniowiec Piasta Tuczempy, Łukasz Laska.

Piast Tuczempy - Polonia Przemyśl 1-3 (0-1)

Piast Tuczempy:
Strawa - Bober, Jaroch, Demski, testowany 1, testowany 2, testowany 3, testowany 4, Czub, Tyrawski, Pasaj oraz grali po przerwie testowany 5, bawoł, tarnawski, Sroka