2011-08-04 19:08:10

sparing: Igloopol Dębica - Lechia Sędziszów 2-2

Remisem 2-2 zakończył się przedostatni mecz kontrolny przygotowujących się do nowego sezonu piłkarzy Igloopolu Dębica z Lechią Sędziszów.

Po dobrej pierwszej połowie Morsy prowadziły 2-0. Autorem dwóch bramek był Sebastian Pisarek. Po przerwie trener Klisiewicz wpuścił na boisko sześciu nowych zawodników, co odbiło się na jakości gry czwartoligowca. W efekcie piłkarze Lechii strzelili dwie bramki doprowadzając do remisu.

Po raz kolejny w Igloopolu zagrali testowani Damian Halz i Hubert Karaś, którymi Igloopol jest bardzo poważnie zainteresowany. Również w tym meczu wystąpił Dawid Rokita z LKS Żyraków, który do niedawna był jeszcze zawodnikiem Wisłoki Debica.

W sparingu nie mogli zagrać Krzysztof Chmiel (kontuzja), Piotr Sujdak i Krzysztof Skarbek (sprawy zawodowe). Wszystko również na to wskazuje, że w nowym sezonie w barwach Igloopolu nie zobaczymy już Kamila Czerwca.

Kolejny, ostatni już sparing przed rundą jesienna Igloopol zagra w sobotę 6 sierpnia o godz. 11:00 w Dębicy z Wolanią Wola Rzędzińska.

IGLOOPOL DĘBICA - LECHIA SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI 2-2 (2-0)
Bramki: Pisarek (14, 40) - Długosz (56), Frankiewicz (67)

Igloopol: Psioda (65. Jagoda) - Brzostowski, Długosz (45. Siwula), Socha, Mitręga (45. Hendzel), Saletnik (45. Karaś), Syguła (45. Mitan), Rokita, Machnik, Halz (45. Więcek), Pisarek.

źródło: igloopol.info