http://stalsms.pl


2018-07-14 14:23:01

Stal Stalowa Wola wróciła do treningów z Krzysztofem Łętochą

Podobne tematy 2 liga Stal Stalowa Wola
Piłkarze wrócili do treningów z Krzysztofem Łętochą (fot. Radosław Kuśmierz)
Jak informowaliśmy dziś drużyna Stali Stalowa Wola wróciła do treningów z Krzysztofem Łętochą, który może kontynuować przygotowania do inauguracyjnego meczu 2 ligi z ROW-em Rybnik.
 
Dwa treningi i wystarczy. Dwa dni trwało zamieszanie związane ze funkcją pierwszego trenera. Teraz drużyna może się spokojnie przygotowywać do piątkowego meczu z ROW 1964 Rybnik pod wodą Krzysztofa Łętochy.
 
Z drużyną nadal trenowali Marcin Dec i Piotr Nowak, którzy najprawdopodobniej zasilą szeregi Stali Stalowa Wola.
 
- Humory zawodnikom dopisywały i widać było zapał oraz dużą chęć do pracy. Podkreślali bowiem że nie warto psuć tego, co dobrze idzie - powiedział Krzysztofa Łętochy odnosząc się do zamieszania na stołu trenerskim "Stalówki.
 
Sobotni sparing z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski nie doszedł do skutku, bowiem na prośbę drużyny z Ostrowca potyczkę odwołano. W ramach sobotnich zajęć drużyna odbyła jednostkę treningową wraz z grą wewnętrzną.

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem