2018-07-12 23:59:47

Jaromir Wieprzęć poprowadził trening Stali Stalowa Wola

Podobne tematy 2 Liga Stal Stalowa Wola
Jaromir Wieprzęć będzie dłużej pracował z pierwszym zespołem?
Nadal nie jest jasne kto poprowadzi Stal Stalowa Wola w nowym sezonie. W wyniku zamieszania czwartkowy trening poprowadził Jaromir Wieprzęć.
 
Po wyborach prezesa, czas na wybór trenera. Zamieszanie jakie wprowadził były już prezes Stali Stalowa Wola sprawiło że dzisiejszy trening wyjątkowo poprowadził Jaromir Wieprzęć. W piątek najprawdopodobniej dowiemy się kto poprowadzi "Stalówkę" w sezonie 2018/19.
 
Trener który poprowadzi "Stalówkę" nie uniknie ubytków, Dziś Szymon Jarosz został oficjalnie zawodnikiem Stomilu Olsztyn. Natomiast odejść planuje Bruno Żołądź, którego nie było dziś na treningu. Prawdopodobnie zostanie rozwiązana umowa 27-letniego pomocnika.
 
Z drużyną trenuje nadal Dorian Frątczak, który po zawirowaniach może otrzymać nową umowę. Trenował dziś także Wiktor Beśka.
 
Na dzisiejszym treningu można było zobaczyć nowe twarze, jednak ich personalia nie są znane. We wtorek natomiast ze Stalą Stalowa Wola trenował Paweł Kaczmarek z Motoru Lublin, lecz nie przekonał do siebie Krzysztofa Łętochy.
 

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem