2018-07-05 22:22:00

Kolejni zawodnicy odchodzą ze Stali Stalowa Wola. Klub szuka nowego bramkarza

Podobne tematy Stal Stalowa Wola 2 liga
Dorian Frątczak (drugi od lewej) jeszcze w poniedziałek trenował ze Stalą Stalowa Wola
Dorian Frątczak dostał wolną rekę od Stali Stalowa Wola w poszukiwaniu nowego zespołu. Tym samym dołącza do Mateusza Bukowca, Stepana Hirskyia, Sebastiana Zalepy oraz Adriana Gębalskiego, którzy opuścili klub z ul. Hutniczej 15.
 
Dorian Frątczak nie będzie dłużej występował w Stali Stalowa Wola. Tym samym dołączył do Mateusza Bukowca, Stepana Hirskyia, Sebastiana Zalepy i Adriana Gębalskiego. Zawodnicy ci już wcześniej opuścili klub z ul. Hutniczej 15.
 
Decyzja ta podyktowana jest skończeniem wieku młodzieżowca bramkarza "Stalówki". W klubie chcą, aby w bramce stał młodzieżowiec. Od początku przygotowań trenują z zespołem Łukasz Konefał i Maciej Siudak.
 
W sparingu z Resovią testowani byli Mateusz Michalski i Patryk Riabowski, lecz nie przypadli do gustu trenerowi Stalówki. W sobotnim sparingu mają wystąpić kolejni zawodnicy testowani.
 
Trener Krzysztof Łętocha liczy że to koniec ubytków, lecz Szymon Jarosz się jeszcze waha. Wczoraj 21-letni zawodnik wystąpił w sparingu Górnika Łęczna i nadal nie jest jasna jego przyszłość.
 
W najbliższą sobotę Stal w Krakowie zagra z Garbarnią Kraków, a już w najbliższą środę do Stalowej Woli przyjedzie Avia Świdnik

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem