2018-06-30 16:06:30

sparing: Czuwaj Przemyśl - Zagłębie Sosnowiec 0-3

Czuwaj Przemyśl przegrał 0-3 z Zagłębiem Sosnowiec w meczu towarzyskim. Spotkanie to zostało rozegrane w ramach obchodów 100-lecia Czuwaju.

Czuwaj Przemyśl przegrał z Zagłębiem Sosnowiec 0-3 w meczu towarzyskim w ramach obchodów 100-lecia Czuwaju.

Goście już do przerwy prowadzili 2-0. Pierwszą bramkę w tym meczu zdobył Alexandre Cristovao w 34. minucie meczu. Pięć minut później Tomasz Nowak podwyższył prowadzenie beniaminka Lotto Ekstraklasy.

W drugiej połowie mecz toczył się pod dyktando gości, ale nie może to dziwić. Obie ekipy dzieli aż pięć klas rozgrywkowych. Wynik spotkania ustalił Adam Banasiak jedenaście minut przed końcem meczu.

Warto dodać, że kibice na tym meczu zaprezentowali niesamowitą oprawę, był to prawdziwy spektakl.

Czuwaj Przemyśl - Zagłębie Sosnowiec 0-3 (0-2)

0-1 Alexandre Cristovao (34)
0-2 Tomasz Nowak (39)
0-3 Adam Banasiak (79)