2011-07-30 18:57:14

sparing: Czarni Jasło - Wisłok Wiśniowa 5-5

Aż dziesięć bramek padło w spotkaniu sparingowym pomiędzy Czarnymi Jasło, a Wisłokiem Wiśniowa. Czwartoligowcy zremisowali z niżej notowanym rywalem 5-5.

W meczu sparingowym rozgrywanym na stadionie w Jaśle jako pierwsi na prowadzenie wyszli za sprawą Marcina Warchoła Czarni. Kilka minut później wyrównał Bartłomiej Kuta z grającego na codzień w dębickiej klasie okręgowej Wisłoka. Jeszcze w pirwszej połowie padły dwie bramki i po 45 minutach gry było 2-2.

Na początku drugiej odsłony goście z Wiśniowej odskoczyli na dwie bramki po dwóch trafieniach Sławomira Niemca, ale ponownie Kukowski zniwelował straty, skutecznie dobijając swój strzał z rzutu karnego.
W końcówce meczu tradycyjnie już na listę strzelców wpisał się Łukasz Bieniasz, a remis uratował Maciej Kurdziel, przerzucając piłkę nad wychodzącym z bramki golkiperem Wisłoka.

CZARNI JASŁO - WISŁOKA WIŚNIOWA 5-5 (2-2)
Bramki: Kukowski (30, 53), Warchoł (15), Bieniasz (70), Kurdziel (87) - Kuta (21), Mądro (34), Niemiec (48, 52, 61)

Czarni: Kmiecik – Setlak, Chrząszcz, Maczuga, Munia (54' Matysik) – Brągiel, Kukowski, Dziobek (46' Zygmunt), Madejczyk (54' Kurdziel), Warchoł (77' Skiba) – Żuraw (54' Bieniasz)

źródło: czarnijaslo.pl