2018-06-16 13:02:02

Remis w meczu LKS-u Pisarowce ze Ekoball Stalą Sanok

LKS Pisarowce zremisował 2-2 z Ekoball Stalą Sanok, choć goście prowadzili już 2-0. Dwie bramki dla ekipy z Sanok zdobył Dominik Pielech.

Ekoball Stal Sanok po kwadransie gry objęła prowadzenie strzelcem gola był Dominik Pielech. Ten sam zawodnik zaledwie pięć minut później zdobył drugą bramkę i goście prowadzili 2-0 z LKS-em Pisarowce.

Jednak jeszcze przed przerwą Bartosz Łuczka zdobył bramkę kontaktową. Po zmianie stron gospodarze dążyli do wyrównania i udało im się to w 72. minucie meczu. Gola na wagę remisu strzelił Piotr Lorenc.

Była to ostatnia, 34.kolejka 4 ligi podkarpackiej. W końcowym rozrachunku LKS Pisarowce zajął 9. miejsce. Natomiast Stal Sanok została sklasyfikowana jedną pozycję niżej.

0-1 Dominik Pielech (15)
0-2 Dominik Pielech (20)
1-2 Bartosz Łuczka (45)
2-2 Piotr Lorenc (72)