2018-06-11 18:06:25

Przełom Besko awansował do 4 ligi po wygranej z Partyzantem Targowiska

Przełom Besko pokonał Partyzant Targowiska 3-1. Było to zwycięstwo lidera nad wiceliderem w tabeli klasy O Krosno. Tym samym Przełom zagwarantował sobie mistrzostwo tej klasy oraz awans do 4 ligi podkarpackiej.

Przełom Besko ograł Partyzant Targowiska 3-1. Do przerwy było jednak remis. Obie ekipy strzeliły w pierwszych czterdziestupięciu minutach po golu. Bramkę dla gospodarzy zdobył Wojciech Pasternak, a do wyrównania doprowadził Konrad Kubal.

Po zmianie stron gospodarze wzięli się ostro do roboty. Tuż po przerwię prowadzenie Przełomowi Besko dał Bartosz Miklaszewski, a wynik spotkania na 3-1 ustalił Konrad Kijowski dwie minuty przed końcem meczu.

Tym samym na dwie kolejki przed końcem rozgrywek Przełom Besko zagwarantował sobie mistrzostwo Klasy O Krosno, a co za tym idzie awans do 4 ligi! Zespół z Beska wraca do tej klasy rozgrywkowej po dwóch latach niebytu. Gratulacje!

1-0 Wojciech Pasternak (25)
1-1 Konrad Kubal (33)
2-1 Bartosz Miklaszewski (46)
3-1 Konrad Kijowski (88)