2018-06-09 22:00:11

Unia Tarnów rozstrzelała Wólczankę Wólka Pełkińska

Wólczanka Wólka Pełińska przegrała 1-4 na wyjeździe z Unią Tarnów. Po tym zwycięstwie Unia Tarnów wydostała się ze strefy spadkowej.

Unia Tarnów ograła Wólczankę Wólka Pełkińska 4-1. Prowadzenie gospodarze objęli już w 21. minucie spotkania. Gola strzelił Artur Biały. Ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie gospodarzy dziewięć minut później.

Po zmianie stron gospodarze jeszcze pdwyższyli prowadzenie. Najpierw w 54. minucie było 3-0, a minute przed końcem meczu było 4-0.

Wólczankę Wólka Pełkińska stać było jedynie na honorowe trafienie w doliczonym czasie gry.

Tym samym Unia Tarnów wyszła ze strefy spadkowej, a wpadła do niej Wisła Sandomierz. Sandomierzanie ulegli Spartakusowi Daleszyce 4-0.

[/.,ll 2018-06-09 22:13:44

Wólczanka pewnie odpuściła ten mecz i tak w tabeli prawie wszystko jasne w następnej kolejce Sandomierz wygrywa z Trzebinią a Orlęta odpuszczają Uni i tabela zamknięta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

obserwator 2018-06-09 22:50:43

No i Wólczanka i Stal swoimi wynikami załatwiły.....JKS, no ale podkarpackie kluby tak mają, zwłaszcza gdy trenerzy pochodzą ze Stali Rzeszów. Bij zabijswojego. lepiej jeździć w przyszłym sezonie daleko niż blisko... w koncu śpią na kasie...

~anonim 2018-06-09 23:01:59

A dlaczego niby Stal swoim wynikiem załatwiła JKS skoro wynik tego meczu nie miał żadnego znaczenia?

JKS 2018-06-10 00:02:27

Nie ma się co martwić, JKS był jest i będzie. Chłopy z Wólki mają swoje 5 minut, ale wrócą czasy kiedy homonta wrócą na swoje miejsce do b klasy i będą łapać od JKSu po 12:0 !!!

do jks 2018-06-10 00:58:52

haha odpuściła, zobacz sobie ma skład juz od kilku meczu grają zawodnicy rezerwowi, też junior sprawdzają

CWK 2018-06-10 08:41:17

Właśnie za takie komentarze prostackie Wólczanka powinna z 5 -0 wygrać i co tak się spuszczacie JKS na dzień dzisiejszy nie ma licencji nawet na 4 ligę a macie problem ze ktoś tam załatwił JKS zarząd załatwił JKS I TAM JEST PROBLEM!!!!!!!!!

Kibic JKSu 2018-06-10 09:15:20

Trzeba było myśleć rok temu! Bo przez głupie postępowania zarządu sami do tego doprowadzili. Zarząd do dymisji!
Teraz inni winni bo przegrali ? Nie szukać głupich wymówek, tylko okazać skruchę i uderzyć się w pierś !!!!! Wstyd mi za działaczy i żal naszego klubu! Prawdziwi kibice nie obrażają innych drużyn tylko świry ! Przepraszam Wólke za nich.
Nie mylcie Kibiców od Kiboli bo my o tym wiemy że chlubą nam nie przynoszą, tak jak" działacze "