2011-07-27 21:47:34

sparing: Siarka Tarnobrzeg - Stal Mielec 2-0

W rozegranym w Tarnobrzegu sparingu pomiędzy miejscową Siarką, a Stalą Mielec lepsi okazali się gospodarze wygrywając 2-0.

Siarkowcy w 20 minucie spotkania wywalczyli rzut karny, jednak bramkarz mielczan Kamil Zieliński obronił strzał zawodnika gospodarzy. Pięć minut później jednak nie dał rady wybronić kolejnej "jedenastki". Wynik meczu został ustalony w 69 minucie po rzucie wolnym.

Ze względu na kontuzje w drużynie Stali zabrakło: Wojciecha Daniela, Marcina Cisło, Szymona Kardysia, Konrada Stępnia, Patryka Szewca, Mateusza Świechowskiego, Mariusza Wolańskiego, Damiana BuczyńskiegoMateusz Podstolak jest na testach w Limanovii Limanowa, a Rafał Leśniowski i Kamil Pydych nadal związani są z Rzemieślnikiem Pilzno.

SIARKA TARNOBRZEG - STAL MIELEC 2-0 (1-0)
Bramki: Madeja (karny), Jakubowski.

Stal: Zieliński - K. Pydych (60. Wrona), R. Pydych (75. Tułacz), Cichosz (46. Kościelny), Kołacz - Kołodziej (60. Zaskalski), Michał Wolański, Skiba, Romanek (46. Skała) - Góra, Kroker (70. Wisłocki).

źródło: stalmielec.com / Nowiny