2018-05-30 21:30:59

Dwie bramki Bartłomieja Raby dały wygraną JKS-owi Jarosław z Wiślanami Jaśkowice

JKS Jarosław pokonał Wiślanie Jaśkowice 2-0 po dwóch bramkach Bartłomieja Raby. Podopieczni Szymona Szydełko tym samym opuścili ostatnie miejsce w ligowej tabeli.

JKS Jarosław objął prowadzenie w 16. minucie w meczu z Wiślanie Jaśkowice. Autorem tego trafienia był Bartłomiej Raba. Gospodarze byli przeważającą stroną w tym spotkaniu, ale więcej bramek w pierwszej połowie już nie padło.

W drugiej połowie bohater meczu, czyli Bartłomiej Raba dołożył drugiego gola i ostatecznie JKS Jarosław pokonał Wiślan 2-0. Tym samym podopieczni Szymona Szydełko opuścili ostatnie miejsce w tabeli. Jarosławianie wciąż pozostają w walce o utrzymanie w 3 lidze.

1-0 Bartłomiej Raba (16)
2-0 Bartłomiej Raba (66)