2018-05-27 11:49:12

Stal Rzeszów przegrała z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Goście pozostają w grze o awans

Stal Rzeszów przegrała kolejny mecz w 3 lidze gr. IV. Tym razem "Biało-niebiescy" ulegli 0-2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Goście po tym zwyciestwie pozostają w walce o 2 ligę.

Stal Rzeszów miała większe posiadanie piłki w meczu z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, ale nic z tego nie wynikało. Dziesięć minut przed końcem pierwszej połowy groźnie z rzutu wolnego uderzył Wojciech Reiman, ale Adrian Olszewski poradził sobie z tą próbą. Do przerwy przy ul. Hetmańskiej 69 nie ogladaliśmy bramek.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, ale KSZO Ostrowiec zaczęło groźnie kontratakować. Właśnie po szybkiej akcji przyjezdni wywalczyli rzut rożny w 55. minucie. Piłkę z narożnika boiska dośrodkował Bartłomiej Smuczyński a piłkę w siatce umiescił Władysław Kurdiawcew.

Trzynaście minut później ponownie po rzucie rożnym padła bramka dla przyjezdnych. Znów dośrodkowywał Smuczyński, a tym razem najprzytomniej w polu karnym Stali zachował się Damian Mężyk i ustalił wynik spotkania na 2-0 dla gości.

Stal Rzeszów w drugiej połowie nie oddała ani jednego celnego strzału na bramkę KSZO Ostrowiec, a ich gra wyglądała jakby chcieli już tylko dograć ten sezon do końca.

Natomiast ekipa prowadzona przez Przemysława Cecherza pozostaje w grze o awans. KSZO traci do Resovii sześć punktów, ale ma rozegrany jeden mecz mniej (zagrają na wyjeździe z JKS-em Jarosław). Ponadto KSZO jeszcze zmierzy się w bezpośrednim pojedynku zarówno z Resovią jak i wiceliderem - Motorem Lublin. Tym samym końcówka sezonu zapowiada się arcyciekawie.

0-1 Władysław Kurdiawcew (55)
0-2 Damian Mężyk (68)