2018-05-16 23:17:03

Granica Stubno ograła Igloopol Dębica 3-1. Jest to pierwsza porażka "Morsów" w tej rundzie

Granica Stubno pokonała Igloopol Dębica 3-1. To zwycięstwo wyprowadziło Granicę ze strefy spadkowej 4 ligi podkarpackiej.

Igloopol Dębica objął prowadzenie w tym meczu w 6. minucie. Bramkę na 0-1 zdobył Tomasz Nalepka. Do przerwy więcej bramek nie padło. Igloopol prowadził z Granicą Stubno po 45-minutach jedną bramką.

Osiem minut po zmianie stron grający trener Granicy Bogusław Sierżęga doprowadził do wyrównania. W 72. minucie gospodarze już prowadzili po bramce Kamila Mikulca.

W doliczonym czasie gry wynik spotkania na 3-1 ustalił Grzegorz Gielarowski. Tym samym Granica Stubno opuściła strefę spadkową. Natomiast Igloopol pozostaje na 9. miejscu w tabeli 4 ligi podkarpackiej.

0-1 Tomasz Nalepka (6)
1-1 Bogusław Sierżęga (53)
2-1 Kamil Mikulec (72)
3-1 Grzegorz Gielarowski (90)