2018-05-16 22:35:51

Siarka Tarnobrzeg przegrała z Rozwojem Katowice

Siarka Tarnobrzeg przegrała z Rozwojem Katowice w zaległym spotkaniu 22. kolejki 2 ligi. Dwie bramki w tym meczu zdobył Adam Żak, były zawodnik Karpat Krosno.

Po 45. minutach zaległego meczu pomiędzy Rozwojem Katowice a Siarką Tarnobrzeg było 1-0 dla gospodarzy. Bramkę tuż przed przerwą zdobył Adam Żak. Podopieczni Włodzimierza Gąsiora byli lepszą drużyną, ale nie zdołali wpakować piłki do siatki przeciwnika i do przerwy przegrywali jedną bramkę.

Pięc minut po zmianie stron Żak podwyższył prowadzenie ekipy prowadzonej przez duet trenerski Michał Majsner i Rafał Bosowski na 2-0. W 57. minucie Michał Płonka zdobył trzecią bramkę i było praktycznie po meczu.

Siarkę Tarnobrzeg stać było jedynie na honorowe trafienie. Krzysztof Ropski zmiejszył rozmiary porażki golem w 71. minuty meczu. Dwie minuty później drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Dawid Kubowicz.

1-0 Adam Żak (45)
2-0 Adam Żak (50)
3-0 Michał Płonka (57)
3-1 Krzysztof Ropski (71)