2018-05-16 19:05:26

JKS Jarosław przegrał z Avią Świdnik i pozostaje na dnie tabeli

JKS Jarosław przegrał w zaległym meczu wyjazdowym z Avią Świdnik 0-3 i podopieczni Szymona Szydełko pozostają na dnie 3 ligi gr. IV.

Avia Świdnik pokonała JKS Jarosław w zaległym meczu 3 ligi gr.IV. Podopieczni Dominia Bednarczyka objęli prowadzenie w 33. minucie spotkania. Premierową bramkę w tym meczu zdobył Patryk Czułowski. 24-letni pomocnik pojawił się na boisku zaledwie pięć minut wcześniej, kiedy zastąpił kontuzjowanego Kacpra Drelicha.

Gospodarze podwyższyli prowadzenie jeszcze przed przerwą za sprawą gola Dominika Malugi i wynikiem 2-0 zakonczyła się pierwsza połowa.

Czternaście minut po zmianie stron Wojciech Białek zdobył kolejną bramkę i ustalił wynik meczu na 3-0 dla Avii Świdnik. Tym samym JKS Jarosław pozostaje na ostatnim miejscu w tabeli 3 ligi gr. IV. Natomiast Aviajest na 9. pozycji.

1-0 Patryk Czułowski (33)
2-0 Dominik Maluga (39)
3-0 Wojciech Białek (59)