2018-05-13 12:20:00

Spartakus Daleszyce pokonał JKS Jarosław. JKS znów na dnie tabeli

JKS Jarosław przegrał bardzo ważny pojedynek ze Spartakusem Daleszyce. Jarosławianie są w bardzo dobrej formie, ale przegrali 0-2 i spadli na ostatnie miejsce w tabeli.

JKS Jarosław do meczu ze Spartakusem Daleszyce przystępował po serii trzech zwycięstw z rzędu. Piłkarze Szymona Szydełki dogonili stawkę i nawet przesunęli się z ostatniego na przed ostatnie miejsce w tabeli.

Podkarpacki zepół był lepszym zespołem w tym meczu. To JKS prowadził grę, ale do przerwy nie padły żadne bramki. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. W 64. minucie ze stałego fragmentu gry piłkę wrzucił Michał Jeziorski, a piłkę w siatce umieśił Mateusz Zawadzki. 20-letni obrońca strzałem pod poprzeczkę dał prowadzenie Spartakusowi Daleszyce.

Po tej bramce wciąż JKS nacierał, ale bardzo dobrze radziła sobie obrona gospodarzy. W 90. minucie strzelec pierwszej bramki wrzucił piłę, a Bartosz Sot nabiegł i zdobył drugą bramkę dla Spartakusa.

Jeszcze w doliczonym czasie gry drugą żółta a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Michał Jeziorski i gospodarze kończyli mecze w 10. Jednak więcej bramek w tym meczu nie padło. Spartakus wygrał 2-0 i zepchnął JKS ponownie na ostatnie miejsce w tabeli 3 ligi gr. IV.

1-0 Mateusz Zawadzki (64)
2-0 Bartosz Sot (90)