2018-05-05 15:14:15

Ekoball Stal Sanok pokonała Granicę Stubno po dwóch bramkach Bartosza Sieradzkiego

Ekoball Stal Sanok pokonała Granicę Stubno 2-0 w meczu 27. kolejki 4 ligi podkarpackiej. Dwie bramki w dwie minuty zdobył Bartosz Sieradzki.

Ekoball Stal Sanok zdominowała wydarzenia w pierwszej połowie meczu. Piłkarze Granicy Stubno ograniczali się do obrony i próbowali swoich sił w kontrze. Podopieczni Roberta Ząbkiewicza ostęplowali poprzeczkę Granicy i mieli kilka dogodnych sytuacji, ale piłka nie chciała wpaść do bramki. Po pierwszych 45-minutach gry było 0-0.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie wciąż to miejscowi byli lepszym zespołem, ale nie potrafili pokonać bramkarza gości.

W 72. minucie meczu Bartosz Sieradzki dał prowadzenie Stali Sanok. Napastnik gospodarzy wykorzystał dwa błędy defensorów Granicy przelobował piłkę nad bramkarzem Granicy Stubno.

Zaledwie minutę później Sieradzki umieścił piłkę w siatce po raz drugi. Tym razem dostał podanie z lewego skrzydła i z najbliższej odległości strzelił gola.

Po tej bramce do zdecydowanych ataków rzucili się piłkarze Bogusława Sierżęgi. Nie potrafili znaleźć sposobu jednak na Piotra Krzanowskiego, a w jednym przypadku bramkarzowi gospodarzy pomogła poprzeczka. Mecz zakończył się zwyciestwem Stali Sanok 2-0.

1-0 Bartosz Sieradzki (72)
2-0 Bartosz Sieradzki (73)