2018-05-04 19:19:05

Polonia Przemyśl pokonała LKS Pisarowce. Dwa gole Romana Vorobeia

Polonia Przemyśl wygrała 2-0 z LKS-em Pisarowce w rozegranym już w piątek meczu 4 ligi podkarpackiej. Obydwa gole dla przemyślan zdobył Roman Vorobei.

Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 7. minucie spotkania. Piłkę w polu karnym dostał bohater tego pojedynku Roman Vorobei i uderzeniem lewą nogą wpakował piłkę do siatki. Do przerwy Polonia Przemyśl wygrywała 1-0.

Drugi gol dla ekipy Mariusza Sawy padł kilka minut po przerwie.  Po raz kolejny do siatki LKS-u Pisarowce trafił Roman Vorobei - tym razem uderzał prawą nogą, a piłka po rękach golkipera gości wpadła do bramki.

1-0 Roman Vorobei (7)
2-0 Roman Vorobei (53)