2018-05-04 19:10:15

Resovia rzutem na taśmę pokonała Wiślan Jaśkowice. Gol Doriana Buczka w ostatniej minucie!

Szymon Grabowski (na zdjęciu) poprowadził Resovię do kolejnego zwycięstwa (fot.archwium)
Resovia pokonała Wiślan Jaśkowice 1-0 w inaguracyjnym spotkaniu 27. kolejki 3 ligi gr. IV. Gola na wagę trzech punktów zdobył w ostatniej minucie meczu Dorian Buczek.

Resovia w pierwszej połowie była zespołem zdecydowanie lepszym. Już w 1. minucie rzeszowianie trafili do siatki, ale sędzia odgwizdał spalonego.

Pomimo przewagi podpopieczni Szymona Grabowskiego nie potrafili znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza Wiślan Jaśkowice. Do przerwy było 0-0.

Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił. Rzeszowianie nadal atakowali, ale albo brakowało im skuteczności, albo na miejscu był golkiper gości.

Przyjezdnie zresztą też mieli swoje okazje. Chwilę przed końcem ostęplowali poprzeczkę Resovii.

Na szczęście dla miejscowych w ostatniej minucie spotkanie przytomnie w polu karnym gości zachował się Dorian Buczek. Rezerwowy zawodnik Resovii ładnym uderzeniem z kilkunastu metrów wpakował piłkę do siatki dając wygraną "Pasiakom", którzy utrzymali tym samym pozycję lidera.

1-0 Dorian Buczek (90)

Wyniki meczów 27. kolejki:

Już nie długo ten fart się skończy, ile razy można strzelać w doliczonym czasie.

Stan 2018-05-04 19:25:44

Dooooorian Buuuuczek jak on to zmieścił !!!!!!

kkkk 2018-05-04 19:27:26

boli? ma boleć!! wam na szczęście fart się skończył... tak samo jak skończą się miejskie talary w przyszłym sezonie

M 2018-05-04 19:31:57

teraz Resovię do końca sezonu czekają same trudne mecze, moim zdaniem pękną jak Chełmianka. kolejny mecz na farcie.

Błąd!!! 2018-05-04 19:47:55

Trenerem resovi jest GRABOWSKI nie SZYDEŁKO jak juz cos piszecie.to piszcie tak jak jest naprawdę !!!

~anonim 2018-05-04 19:54:21

jaki charakter osiole, kopanina, aż się niedobrze robiło, wygrana jest, ale w kolejnych spotkaniach będzie gleba, nie ma z czym się pchać do wyższej ligi

resoviak 2018-05-04 19:55:28

2 LIGA 2 LIGA JANKIELE!!!!!!

Doanonim 2018-05-04 20:07:21

Glupcze ty znowu tutaj. Wy jako klubik ktory jest sponsorowany przez miasto smiesz twierdzic ze my gramy slabo. Popatrz w tabele i dalej wmawiaj sobie ze twoje geiazdy graja pięknie ake znowu cos nie wyszlo.
TYLKO RESOVIA.
Jeszcze tylko 8 razy 3 punkty i Rzeszow swietuje awans!!!

Fillol 2018-05-04 20:10:20

Jedni potrafią strzelić zwycięską bramkę w doliczonym czasie a inni jak np. Stal stracić w doliczonym czasie :))))
To kwestia charakteru drużyny! :)
BRAWO RESOVIA! !!!

Mietek 2018-05-04 20:11:36

Od derbow ze Stalą same trudne mecze. Kilka porażek i na czele ze znaczna przewagą Motor. Pasiaki nie mają lawki i o ile fart ze slabiakami z Jaskowic sie udał o tyle ze sredniakami i dobrymi ekipami nie przejdzie. Gratuluje Resovii że ze składem na 5-6 miejsce w tej lidze są liderami. Szacun za ambicje. Pzdr

Mieszkaniec Rzeszowa 2018-05-04 20:13:57

Na tym polega roznica ze my strzelamy brameczki nawet w 90 minucie a wy je tracicie. To jest tzw. chaRRakter...ale co wy mozecie o nim wiedziec jak go nie posiadacie . Najemnik nie będzie walczył do konca on wezmie kasę pogra sobie i pójdzie dalej. Brawo RESOVIA.

Do M 2018-05-04 20:16:25

Odmiencu to nie fart to chaRRakter...ale co ty mozesz o tym wiedzieć.

Do Mietek 2018-05-04 20:22:38

Skad ty mieszkasz. Dorian wchodzi z lawki i wygrywa Nam dwa mecze z rzędu. W tamtym tygodniu po faulu na nim pada brameczka a dzisiaj sam ja strzela. Dalej chlopczyno zyj w swoim swiecie a My idziemy do przodu.

Do stalowcUw 2018-05-04 20:48:24

Jakie my mamy ciezkie mecze??ze stala? Haha chojniczanka kszo graja duzo slabiej. Ogladam mecze i widze jak kto gra. Resovia w kazdym meczu jest lepsza tylko czesto nie potrafili strzelic gola. Teraz tez im cieKo jest ale udaje im sie. Druzyna z chaRRakterem . Pozdro dla normalnych.

Mietek 2018-05-04 21:11:39

Dorian Buczek jako najlepszy rezerwowy to pokazuje siłę ławki... kto to jest??? no o z kim on wygral mecze. Prosze Was. Tylko Motor. Przyjemniej ma kobicow w tysiącach nie setkach..

Do Mietek 2018-05-04 21:24:48

Cale szczescie kibice nie graja. Bedzie centrum lekkoatletyczne nowoczesny stadion to beda tez wieksze rzesze kibicow..

Res 2018-05-04 21:30:39

Robić awans Resovia niech miasto daje na 2 ligę, nie będą mieć wyjścia i dadzą na najstarszy klub w Rzeszowie.

ddo 2018-05-04 21:39:34

MIETEK ty masz chlopie cos z glowa-jestes kibicem Motoru,ktory w tym sezonie dwa razy dostal w leb od RESOVII,i piszesz cos chlopie ze Resovia na farcie leci...

~anonim 2018-05-04 21:54:08

Ddo to nie ma znaczenia że wygrali. Gdyby miało to Pasiaki powinny mieć 6 punktów nad Motorem... Idę o zaklad że o ile ze Stalą mogą wygrać bo to derby (typuję remis) o tyle z Chelmianką KSZO Avią Orletami i Podhalem oraz Wolczanka zdobędą 9 punktów. Przypomnę sie za 3 kolejki... Pozdro

haha 2018-05-04 21:57:33

Idiota się odezwał hahahaha

Tom 2018-05-04 22:20:37

To prawda że Resovia ma mocnych przeciwników, ale właśnie z takimi gra jej się lepiej i z takimi potrafi wygrywać. Więc jestem pełen optymizmu. A do tych wszystkich znawców z Motoru-piszecie już tak jakby Motor już wszystkie mecze wygrał ale niestety tak nie będzie!

~anonim 2018-05-04 22:49:58

do Res: jak obciągniesz kolegami pod jupiterem to dostaniesz na kebaba, a nie na 2 ligę :) w stali kasa jest wirtualna i taką samoą dostanie resovia

~anonim 2018-05-04 22:55:56

zobaczycie w rzeszowie 2 ligę jak wielbłądy wodę haha, w lublinie na mecz przychodzi 3 razy więcej kibiców niż w rzeszowie na oba stadiony..... z czym do ludzi

rrr 2018-05-04 23:46:43

chełmianka@motor 50 na 50 szans awansu .....

Do anonim 2018-05-05 11:22:30

Chloptasiu...dalej zyj marzeniami!!!

rozkraczona mewa 2018-05-05 12:24:26

nie wiedziałem że pod jupiterem chłopcy sie zabawiają cha cha cha to kiedy te spotkania organizujecie przed czy po meczu i kebaby zajadacie ?

rozkraczona mewa 2018-05-05 12:24:32

rozkraczona mewa 2018-05-05 12:24:44

motór 2018-05-05 12:39:31

Motor od 2012 wygrał z Resovią jeden RAZ i to w sytuacji, gdy grała już o nic. Skąd to poczucie wyższości i deprecjonowanie możliwości lidera? Że stadion i 3000 widzów z 400 tys. miasta nie derbowego? Nie ośmieszaj się człowieku.

cv 2018-05-05 12:53:35

MOTOR liczy że sędziowie dalej ich na siłę będą ciągnąć do drugiej ligi . Bo sportowo są beznadziejni.

obserwator 2018-05-05 16:29:54

widze że tu najbardziej zardzewiałki rozpaczają nie mogą przeżyć że w ostatnich minutach Reska wygrała ,sami zaś topią mimo karnych z kapelusza

bezstonny 2018-05-05 17:03:18

Trochę matematyki.. Do zakończenia ligi zostało jeszcze 7 spotkań czyli 21 pkt. przewaga po pomiędzy pierwszą a szóstą drużyną z tabeli po 26 kolejce to zaledwie 7 pkt. w tym kszo.. ma jeden mecz zaległy ... wiec na tą chwilę nie ogłaszajmy zwycięscy... tak rok temu cieszył się motor i co? przed ostania kolejką
przegrana i zabrakło punktu. i Garbarnia w II lidze. Także trochę optymizmu i nie pompować balonika bo może niespodziewanie pęknąć. A boiska u ogórków są męczące i nieprzewidywalne.. Niech awansują najlepsi..