2018-04-18 20:23:00

Stal Stalowa Wola w końcu zwycięska! Trzy punkty ze Zniczem Pruszków

Stal Stalowa Wola pokonała Znicz Pruszków 2-0 w zaległym meczu 22. kolejki 2 ligi. Bramki dla gospodarzy zdobyli Szymon Jarosz oraz Michał Mistrzyk.

Stal Stalowa Wola pokonała Znicz Pruszków 2-0. "Stalówka" w końcu wygrała i do bezpiecznego miejsca traci już tylko jeden punkt.

Podopieczni Krzysztofa Łętochy objęli prowadzenie w 45. minucie spotkania. Szymon Jarosz umieścił piłkę w siatce po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

W drugiej połowie długo utrzymywało się jednobramkowe prowadzenie gospodarzy tego pojedynku. Dopiero dziesięć minut przed końcem meczu Michał Mistrzyk pewnie wykorzystał rzut karny i "Stalówka" pokonała Znicz Pruszków 2-0.

Warto dodać, że goście kończyli mecz w dziesiątkę. Drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną karką zostął ukarany Marcin Wasielewski.

1-0 Szymon Jarosz (45)
2-0 Michał Mistrzyk (82-rzut karny)