2018-04-18 19:01:00

Resovia straciła punkty. Tylko remis z Podlasiem Biała Podlaska

Resovia prowadziła do przerwy z Podlasiem Biała Podlaska, ale Maciej Wojczuk strzelił bramkę i mecz zakończył się remisem.

Resovia zaledwie zremisowała z Podlasiem Biała Podlaska 1-1. Do przerwy podopieczni Szymona Grabowskiego prowadzili do przerwy. Bramkę dla "Pasiaków" zdobył Bartłomiej Buczek w 32. minucie spotkania. Napastnik Resovii strzelił bezpośrednio z rzutu wolnego.

Po zmianie stron gospodarze dążyli do wyrównania. Udało im się to w nieco ponad dwadzieścia minut po zmianie stron. Maciej Wojczuk strzelił gola i było 1-1.

Bramka ta podrażniła gości, ale nie potrafili oni strzelić już więcej bramek i mecz zakończył się remisem.
0-1 Bartłomiej Buczek (32)
1-1 Maciej Wojczuk (66)