2018-04-14 19:42:44

Siarka Tarnobrzeg przegrała trzeci mecz z rzędu. Tym razem z MKS-em Kluczbork

Siarka Tarnobrzeg przegrała trzeci mecz z rzędu w 2 lidze. Tym razem podopieczni Włodzimierza Gąsiora ulegli MKS-owi Kluczbork.

Siarka Tarnobrzeg po raz kolejny musiała uznać wyższość rywala. Tym razem "Siarkowcy" zostali ograni przez MKS Kluczbork. Do przerwy kibice zgromadzeni na stadionie w Kluczborku nie oglądali bramek.

Jedyna bramka w tym spotkaniu padła w 56. minucie spotkania. Piłkę ustawioną na 11-metrze pewnie uderzył Kamil Nitkiewicz. Więcej bramek nie padło. Gospodarze wygrali 1-0. Siarka Tarnobrzeg tym samym zanotowała trzecią porażkę z rzędu. Czołówka uciekła ekipie Włodzimierza Gąsiora.

Szansa na rehabilitację przed Siarką Tarnobrzeg już w środę. Zmierzą się wtedy na własnym stadionie z GKS-em Bełchatów.

1-0 Kamil Nitkiewicz (56-rzut karny)