2018-04-14 18:44:16

Resovia pokonała JKS Jarosław i goni czołówkę

Piłkarze Resovii wygrali z JKS-em Jarosław 2-1.
Resovia wygrała 2-1 z JKS-em Jarosław w meczu 23. kolejki 3 ligi grupy IV i goni czołówkę tabeli.

W Rzeszowie dość niespodziewanie jako pierwsi do siatki trafili goście. Prowadzenie JKS-owi Jarosław dał w 26. minucie spotkania Rafał Surmiak.

Odpowiedź Resovii była jednak błyskawiczna. Zaledwie kilkadziesiąt sekund później wyrównanie "Pasiakom" dał Przemysław Pyrdek. Do przerwy było 1-1.

Decydujący o wyniku spotkania gol padł tuż po zmianie stron. Właśnie wtedy o sobie rzeszowskim kibicom przypomniał David Kwiek, który ustalił wynik spotkania na 2-1 dla Resovii.

Dzięki zwycięstwu Resovia utrzymała kontakt z czołówką ligi i cały czas jest jednym z mocnych kandydatów do awansu.

0-1 Rafał Surmiak (26)
1-1 Przemysław Pyrdek (27)
2-1 Dawid Kwiek (46)