2018-04-14 18:49:16

W ostatnich sekundach Unia Nowa Sarzyna zremisowała z Igloopolem Dębica

Unia Nowa Sarzyna zremisowała z Igloopolem Dębica w sobotnim spotkaniu 4 ligi podkarpackiej. Gospodarze zdobyli bramkę w doliczonym czasie gry.

Unia Nowa Sarzyna zremisowała z Igloopolem Dębica 1-1. Do przerwy jednak to goście prowadzili po bramce z rzutu karnego Łukasz Stefanik. Gol ten padł w 37. minucie meczu.

Po zmianie stron gospodarze dążyli do wyrównania, ale długo nic nie wpadało. Dopiero w doliczonym czasie gry Arkadiusz Klocek strzelił gola.

Po tym trafieniu sędzia zakończył to spotkanie. Unia Nowa Sarzyna podzieliła się punktami z Igloopolem Dębica w meczu 23. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

0-1 Łukasz Stefanik (37-rzut karny)
1-1 Arkadiusz Klocek (90)