2018-04-14 19:25:28

Stal Rzeszów ograła Karpaty Krosno. Dwie bramki Kamila Bętkowskiego

Kamil Bętkowski (z piłka) zdobył dwie bramki dla Stali Rzeszów. (fot.Karol Słomka)
Stal Rzeszów pokonała Karpaty w Krośnie 2-0. Podopieczni Tadeusza Krawca zrehabilitowali się za porażkę z Chełmianką Chełm.

Stal Rzeszów ograła Karpaty Krosno 2-0 na stadionie w Krośnie. Do przerwy podopieczni Tadeusza Krawca prowadzili 1-0 po bramce Kamila Bętkowskiego. 23-letni pomocnik zdecydował się na uderzenie z 16 metrów od bramki. Stal był stroną dominującą, stosowała pressing na całym boisku i zasłużenie prowadziła.

Po zmianie stron nie wiele się zmieniło. Osiem minut po wznowieniu gry ponowni Bętkowski wpisał się na listę strzelców i rzeszowianie prowadzili 2-0. Dopiero wtedy do ataków ruszli podopieczni Dariusza Jęczkowskiego. Swoje szanse mieli Marek Fundakowski oraz Dawid Cempa, ale nie potrafili znaleźć drogi do bramki Adama Wasiluka.

Na nieszczęście dla Karpat Krosno czwartą żółtą kartką ukarany został lider drużyny - Dawid Cempa i nie wystąpi w środowym spotkaniu z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

0-1 Kamil Bętkowski (22)
0-2 Kamil Bętkowski (53)