2018-04-14 14:17:26

Sokół Nisko przegrał u siebie z Izolatorem Boguchwała

Sokół Nisko przegrał na własnym terenie z Izolatorem 2-3 (0-3). Po pierwszej części spotkania i trzech szybkich ciosach zadanych przez drużynę z Boguchwały wydawać się mogło, że wynik jest już przesądzony. W drugiej części mecz jednak wyglądał zupełnie inaczej.

Mecz zaczął się pod dytkando ekipy trenera Tomasza Głąba. Już w 18. minucie obrona gospodarzy pękła. Kamil Rębisz zszedł do środka i bardzo dobrze zagrał "na klepke" z Krzysztofem Szymańskim. Powrotna piłka została zamieniona na precyzyjny strzał tuż przy słupku, obok bezradnie interweniującego Tomasza Wietechy.

Cztery minuty później Izolacja podwyższyła prowadzenie. Rębisz wygrał szybkościowy pojedynek z obrońcą gospodarzy i minął Wietechę, który wyszedł do piłki nie spodziewając się, że zawodnik Izolatora będzie aż tak szybki.

Trzeci cios padł niespełna 120 sekund później. Znów bardzo dobrze pokazał się Rębisz, który minął jednego z zawodników gości i idealnie dograł do Patryka Zielińskiego. Pomocnik Izolatora strzelił bardzo mocno i precyzyjnie.

Izolator cały czas przeważał, jednak nie potrafił tego udokumentować kolejną bramką. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

W drugiej części spotkania stało się coś, co trudno wytłumaczyć. Drużyna Izolatora wręcz stanęła, a Sokół wyglądał zdecydowanie lepiej. W 74. sygnał do ataku dał wszędobylski Marcin Tur. Wykorzystał on nieporozumienie zawodników gości i umieścił piłkę w siatce.

W 90. minucie po dośrodkowaniu Tura kontaktową bramkę strzałem głową zdobył Krystian Lebioda. Sokół był bardzo bliski wyrównania wyniku, ale Izolacja wytrzymała doliczony czas gry i wywiozła z Niska pełną pulę punktów.

0-1 Kamil Rębisz (18)
0-2 Kamil Rębisz (22)
0-3 Patryk Zieliński (24)
1-3 Marcin Tur (74)
2-3 Krystian Lebioda (90)

Sokół: Wietecha - Tyczyński, Maciorowski, Sudoł, Pliszka, Lebioda, Niedziałek, Tur, Wojtak, Serafin, Woźniak

Izolator: Lewandowski - Szkolnik, Bogacz, Dąbek, Wilk, Kachniarz, Domin, Zieliński, Rębisz, Worosz, Szymański

MVP meczu: Kamil Rębisz (Izolator Boguchwała) Widzów: 200. Sędziował: Tomasz Jagieła (KS Krosno).