2018-04-11 23:30:05

Remis Stali Mielec z Miedzią Legnica i nie uznana bramka dla mielczan

Stal Mielec zremisowała z liderem Nice 1 ligi - Miedzią Legnica 1-1. W końcówce sędzia nie uznał prawidłowej bramki dla mielczan.

Stal Mielec zremisowała z Miedzią Legnica 1-1. Do przerwy to goście prowadzili 1-0 po bramce Jani Petteri Forsella z 20 minuty meczu. Fin zdecydował się na uderzenie zza pola karnego. Piłka po drodze odbiła się od Rafała Grodzickiego i zmyliła Radosława Majeckiego.

Po zmianie stron do zdecydowanych ataków ruszli podopieczni Zbigniewa Smółki. Stal Mielec miała wiele dogodnych sytuacji do wyrównania. W 82. minucie meczu po wrzutce z rzutu rożnego gospodarze strzelili prawidłową bramkę, której nie uznał sędzia Piotr Lasyk. Arbiter tego spotkania dopatrzył się faulu gospodarzy.

Jednak Jakub Arak w doliczonym czasie gry zapewnił Stali Mielec jeden punkt. 23-letni napastnik, który wszedł z ławki uderzył zewnętrzą częścią stopy i nie dał szans Łukaszowi Sapeli. Tym samym obie ekipy podzieliły się punktami.

0-1 Jani Petteri Forsell (20)
1-1 Jakub Arak (90)