2018-04-11 16:14:27

CLJ: Porażka Resovii w zaległym meczu z Legią Warszawa

Występująca w Centralnej Lidze Juniorów Resovia przegrała 1-4 z Legią Warszawa.

Resovia przegrała z Legią Warszawa w zaległym spotkaniu 20. kolejki Centralnej Ligi Juniorów. Choć poczatkowo nic nie zapowiadała aż tak wysokiej porażki.

Na początku spotkania stroną dominującą była ekipa z Rzeszowa. Najpierw Szymon Feret nie wykorzystał sytuacji sam na sam, chwilę później strzał zawodnika "Sovii" zza pola karnego wyladował na poprzeczce bramki Legii.

W 35. minucie Legia objęła prowadzenie. Maciej Rosołek zdecydował się na uderzenie zza pola karnego i celnym plasowanym strzałem otworzył wynik tego meczu. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa meczu.

Piętnaście minut po zmianie stron drugą bramkę dla "Wojskowych" Mateusz Grudziński. Chwilę później ekipa Legii nie wykorzystała rzutu karnego. Piętnaście minut przed końcem meczu Łukasz Łakomy strzelił bramkę na 3-0. W 78. minucie padła honorowa bramka dla Resovii.

Wynik spotkania na 4-1 ustalił w 85. minucie Mikołaj Neuman.

RESOVIA - LEGIA WARSZAWA 1-4 (0-1)

0-1 Maciej Rosołek (35)
0-2 Mateusz Grudziński (60)
0-3 Łukasz Łakomy (75)