2018-04-08 00:01:00

JKS Jarosław zremisował z Podlasiem Biała Podlaska

JKS Jarosław zremisował z Podlasiem Biała Podlaska 0-0 i co raz bardziej komplikuje sobie sytuację w 3 lidze gr. IV.

JKS Jarosław zaledwie zremisował z Podlasiem Biała Podlaska w bardzo ważnym meczu dla układu dolnej części tabeli 3 ligi gr. IV. Już w 12. minucie spotkania mogło być 1-0 dla miejsowych, ale sędzia dopatrzył się spalonego po strzale Dominika Ochała.

Chwilę później swoją szansę mieli przyjezdni, ale ich strzał nie znalazł drogi do bramki. Podopieczni Szymona Szydełki nie ustawali w atakach, byli stroną zdecydowanie aktywniejszą w tym meczu. Efektem tego było kolejne trafienie Ochała, ale ponownie stało się to z pozycji spalonej.

W drugiej połowie obie ekipy miały swoje szanse. Między innymi Bartłomiej Raba trafił z rzutu wolnego dziesięć minut przed końcem meczu w poprzeczkę. Pomimo starań gospodarzy wynik meczu nie uległ zmianie. JKS pozostaje na dnie tabeli i co gorsza ich strata do bezpiecznego miejsca stale się powiększa.