2018-04-07 17:56:38

Karpaty Krosno zremisowały z Motorem Lublin

Mecz Karpat Krosno z Motorem Lublin rozegrany w ramach 22. kolejki 3 ligi gr. IV zakończył się wynikiem 1-1.

W pierwszej połowie na boisku w zasadzie niewiele się działo, a obydwie drużyny z trudnem stwarzały sytuacje bramkowe.

Po zmianie stron gra nieco się ożywiła. Przewagę miały Karpaty Krosno, które kilkukrotnie groźnie atakowały, ale to goście jako pierwsi cieszyli się z gola.

W 78. minucie prostopadłą piłkę otrzymał wprowadzony chwilę wcześniej na boisko Dmytro Kozban i w sytuacji sam na sam posłał piłkę do siatki.

Odpowiedź gospodarzy była natychmiastowa. Błąd jednego z obrońców Motoru Lublin, który chciał zgrać piłkę do własnego bramkarza wykorzystał Marek Zięba dając Karpatom wyrównanie.

Do końca spotkania wynik już się nie zmienił. Karpaty Krosno urwały cenne punkty Motorowi Lublin.

0-1 Dmytro Kozban (78)
1-1 Marek Zięba (79)