2018-04-07 13:17:18

Remis w spotkaniu Igloopolu Dębica z KS Wiązownica

Igloopol Dębica zremisował z KS Wiązownica 1-1 w pierwszym meczu 22. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Remisem zakończył się mecz Igloopolu Dębica z KS Wiązownica. Goście objęli prowadzenie w 6. minucie po strzale z rzutu wolnego. Bramkę strzelił grający trener gości - Valerij Sokolenko.

Igloopol odpowiedział dziewięć minut przed końcem pierwszej połowy. Kamil Rokita zdecydował się na uderzenie z 25 metrów. Jego strzał znalazł drogę do bramki i było 1-1.

W drugiej połowie nieco siadło tempo tego meczu i więcej bramek nie oglądaliśmy. Obie ekipy zainkasowały po jednym punkcie. Warto dodać, że obie ekipy kończyły mecz w 10. Najpierw Piotr Lorenc został ukarany czeroną kartką w 64. minucie spotkania.

Natomiast jeden z zawodników Igloopolu dostał czerwoną kartkę w doliczonym czasie gry.

Xd 2018-04-07 13:43:55

Kto ustala mecz na 11 w sobotę? Nie ma czasu wtedy na kibicowanie..

Towarzysz honorowy 2018-04-07 13:53:33

Jaka pora by nie była, nikt poważny nie chodzi na mecze komuszego skxxxna. Bo igloopolek to czerwona swinia.

Lady Pank 2018-04-07 13:55:29

Są tacy, to nie żart,dla których jesteś wart mniej niż zerooooooo mniej niż zerooooooo

krp 2018-04-07 14:02:44

pewnie z czasów KRP godzina taka bo później po meczu było południowe dojenie krów.

Tym co za remiza zrobieni 2018-04-07 15:14:55

Morda w kubeł produkcie kilku kutxxxw bo spoleczniak jak wszyscy z kolchozu jesteście.

Obserwator 2018-04-07 17:54:18

Sędziowie tego meczu to jest porażka sędziowska. główny powinien zrezygnować z sedziowania.czy ktoś się weźmie za tych niby Sędziszów. Gdzie są obserwatorzy.

acab 2018-04-07 19:57:29

Wiązownica 2018-04-07 22:06:52

Widzów jakieś 50 osób:):):)śmiech

do jw23 2018-04-07 22:44:37

chłopie weź zgłoś się do Straszęcina na leczenie póki nie jest za późno!!!! Główno was powinno interesować ile osób chodzi na mecze Igloopolu!! macie swój klub to zajmijcie się nim!!! bo sami nie macie z tego co widzę ciekawej sytuacji w waszym śmiesznym klubie!!!! Na mecze Igloopolu może i faktycznie przychodzi mało ludzi, ale ci co przychodzą to przychodzą z własnej nie przymuszonej woli , a nie tak jak u was( nikt u nas nie jeździ po wioskach i nie straszy młodzieży że jak nie będą "kibicować" wisłoce to dostaną łomot). Ludzie którzy przychodzą na mecze Igloopolu to mają Tą Drużynę w sercu i zależy im na tej drużynie!!!! Tyle w temacie

~anonim 2018-04-07 23:25:45

jeden mecz WISŁOKI 700''''''900 osób to cała runda Igloopolu jak niema dla kogo grać to szkoda na siłę dawać nasze pieniądze może pora to zlikwidować a nie dawać dawać jak PIS na siłę pozdro