2018-03-31 14:03:56

Siarka Tarnobrzeg wygrała z ROW-em Rybnik, choć przegrywała do przerwy

Siarka Tarnobrzeg pokonała ROW Rybnik, choć do przerwy podkarpacka ekipa przegrywała 0-1. Bramki dla "Siarkowców" zdobyli Kamil Cupriak, Jakub Głaz oraz Mateusz Janeczko.

Siarka Tarnobrzeg pokonała ROW Rybnik w swoim inauguracyjnym meczu w 2 lidze. Do przerwy prowadzili gospodarze po golu z 41. minuty Roberta Tkocza.

Po zmianie strondługo nic się nie działo na boisko. Dopiero na nieco ponad kwadrans przed końcem meczu Kamil Cupriak zdobył wyrownującą bramkę.

Dziewięć minut później podopieczni Włodzimierza Gąsiora wyszli na prowadzenie po golu Jakuba Głaza. W 86. minucie po raz trzeci piłkę w bramce Kacpra Rosy umieścił Mateusz Janeczko.

ROW Rybnik jeszcze odpowiedział trafieniem Sebastiana Musiolika, ale na więcej nie było stać gospodarzy i trzy punkty jadą do Tarnobrzega.

1-0 Robert Tkocz (41)
1-1 Kamil Cupriak (73)
1-2 Jakub Głaz (82)
1-3 Mateusz Janeczko (86)
2-3 Sebastian Musiolik (90+3)