2011-07-20 19:57:18

Pucha Polski: Stal Stalowa Wola przegrała w rzutach karnych

Stal Stalowa Wola zakończyła swoją przygodę z rozgrywakami o Puchar Polski przegrywając z Puszczą Niepołomice po serii rzutów karnych.

Puszcza wyszła na prowadzenie po bramce występującego w jej barwach wychowanka MOSiR-u Jasło Mateusza Cholewiaka. Tuż przed przerwą wyrównał Jarosław Piątkowski.

W drugiej części spotkania bramek nie było, za to boisko musiał opuścić ukarany drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartką zawodnik gospodarzy Michał Kowalski. Ponieważ po regulaminowych 90 minutach gry Stal remisowała z Puszczą 1-1 potrzeba była dogrywka, która jak sie okazało również nie przyniosła rozstrzygnięcia. W rozstrzygającym rywalizację konkursie "jedenastek" lepsza okazała się Puszcza Niepołomice wygrywając 5-3.

PUSZCZA NIEPOŁOMICE - STAL STALOWA WOLA 1-1 (1-1, pd. k. 5-3)
Bramki:
Cholewiak (21) - Piątkowski (42)

Puszcza: Kwedyczenko - Radwański, Księżyc, Kowalski, Zątek – Bojarski (60. Serafin), Struzik, Moskała (61. Keshi), Moskwik (75. Żywczak) – Cholewiak, Kok.

Stal: Ciołek - Demusiak, Wieprzęć, Żmuda, Byrski - Piątkowski, Skórski, Walaszczyk (82. Horajecki), Getinger (46. Turczyn) - Radawiec, Białek (63. Fabianowski).

Sędziował: Mirosław Górecki z Katowic. Żółte kartki: Struzik, Kowlaski - Wieprzęć, Walaszczyk. Czerwona kartka: Michał Kowalski (89 - za drugą żółtą).

źródło: własne / stal1938.pl