2011-07-20 19:29:10

Puchar Polski: Kantor Turbia wyeliminował Motor Lublin!

Kantor Turbia wygrał pod dogrywce z Motorem Lublin 1-0 i przeszedł do kolejnej rundy Pucharu Polski.

Piłkarze Kantoru Turbia, beniaminka IV ligi, wygrali po dogrywce z drugoligowym Motorem Lublin i awansowali do kolejnej rundy Pucharu Polski.

Zwycięską bramkę strzelił w 114. minucie dogrywki sprowadzony z Unii Nowa Sarzyna Damian Juda.

Motor kończył mecz w dziewiątką. W 78. minucie czerwoną kartkę otrzymał Marcin Fiedeń (druga żółta), a w 116. Patryk Czułkowski (brutalny faul).

W rundzie wstępnej Pucharu Polski Kantor Turbia zagra z Limanovią Limanowa (3 sierpnia).